سوالات مشتریان عزیز

سوال در باره سایت ، سوالات مشتریان درباره موبایل هات ویو

در مورد شرکت hotwav

آیا این برند معتبر است ؟
این شرکت چینی در سال 1390 شروع به تولید محصولات خود کرده که محصولات خود را به گشورهای همجوار و خاورمیانه صادر میکند . تاجر های ما بخاطر ارزان بودن این گوشی بصورت قاچاق وارد کشور میکنند و صود زیادی را به جیب میزنند اما غیر از ما در ایران این گوشی را ساپورت نمیکند از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری.
این شرکت چه چیز هایی تولید میکند ؟
گوشی اندروید و دکمه دار و همچنین تبلت و لوازم جانبی جنس محصولات هات ویو دست کمی از جنس برند های معروف جهانی ندارد کیفیت خوب و امکانات زیاد رزولیشن تصویری بالا و ...
این شرکت آیا در ایران نمایندگی یا جایی که پشتیبانی کند موجود است ؟
در کل ایران فقط این سایت به صورت 24 ساعته آنلاین پشتیبانی میکند هر سوال مشکل راهنمایی که خواستین در خدمتیم .تمامی امکانات پخش عمده خرده تعمیرات ، قطعات ، برای تمامی شهرستان هارا دارا می باشیم .

در مورد موبایل هات ویو

کدام مدل ها با کیفیت هستند ؟
ببینید شرکت 100 مدل گوشی اندروید هات ویو تولید کرده که یکسری کیفیت خوبی ندارند و یکسری کیفت عالی دارند و ما آن سری از گوشی هایی می آوریم یا درخواست میدیم که با کیفیت باشند تا مشتری را نارازی و اذیت نکند .
آیا مشخصاتی که در روی جعبه نوشته با داخل گوشی یکی است ؟
شرکت های چینی برای جذب مشتری اینکار ناپسندانه ای رو انجام میدن در بعضی از مدل های هات ویو این عمل تکرار شده و من خودم شخصا از این مسئله نا رازی هستم .اما ما سعی بر آن داریم که مشخصات واقعی را اطلاع بدیم.
عمر این گوشی ها چقدر است ؟
بستگی به استفاده شما دارد آب یا ضربه نبیند و در استفاده باید مراقب باشین مثلا در حین ویروسی استفاده نکنین اگر پشت گوشی داغ میشود به موبایل فروش اطلاع بدین تا گوشی رو تست کند در حین وصل گوشی به شارژ نباید از گوشی استفاده کنین چون تغزیه گوشی به فشار می آفتد و موجب سوختن آن می شود .بیش از حد در شارژ نگه ندارید حداکر 4 ساعت یا کمتر اگر این کار هارو انجام دهید حداقل این گوشی ها 10 سال برای شما جواب میدهد.
رنگ این گوشی ها از بین می رود ؟
جنس رنگ این گوشی ها همانند سامسونگ و هواوی ضد خش و کاملا ضد ضربه است . حتی با تینر هم رنگ اشون نمیره .
کیفیت صفحه نمایش این گوشی ها درچه حدی است ؟
اول بستگی به قیمت گوشی شما دارد کیفیت ال سی دی در حد سامسونگ نیشت اما با هواوی برابری میکند.
آیا قطعات این محصول در بازار موجود است ؟
در سطح کشور شهر های مرزی بعضی از موبایل فروش ها بصورت قاچاق وارد میکنن موبایل هات ویو اما قطعاتش چون ظریف و شکننده هست و گرمرک گیر میده نمی توانن بیارن و ما بصورت قانونی وارد میکنیم .
آیا محصولات شما گارانتی دارند ؟
بله تمامی محصولاتی را که میفروشیم بعداز تحویل 3 روز مهلت تست دارند از باطری گرفته تا خود گوشی اما اگه بخواهید گارانتی یکساله برای گوشی 100هزار تومان به مبلغ گوشی اضافه می شود
لوازم جانبی این گوشی را از کجا تهیه کنیم ایا موجود است در بازار ؟
مدل گوشی های هات ویو شبیه سامسونگ هواوی و ال جی ، آیفون است وبه مراتب لوازم جانبی از قاب ژله ای گرفته تا ... به این مدل گوشی ها می شوند.
باطری این گوشی ها چقدر شارژ نگه میدارند ؟
بستگی به بزرگش صفحه نمایش شما دارند و به مدل گوشی هات ویو شما بعضی از مدل هات ویو 2 روز بعضی ها هستن تا 4 روز نگه میدارند
طرز استفاده درست از باطری هات ویو ؟
اگر درست استفاده کنید حداقل عمر باطری گوشی هات ویو 4 سال است بستگی به شارژ کردن شما دارد