راهنمای خرید از سایت

طریقه فروش موبایل هات ویو ، ارسال رایگان ، راهنمای خرید ، راهنمای خرید از سایت هات ویو ، راهنمای خرید قطعات موبایل هات ویو

راهنمای فروش بصورت خرده

خریدار گرامی :

با توجه به افزایش هزینه های پستی فروش ما بصورت نقدی می باشد و بدین وسیله سفارش شما سریعتر و با هزینه بسیار کمتر ارسال می شود. بعضی تعرفه ها ارسال رایگان دارند .یعنی ارسال برعهده خود شرکت است.

راهنمایی خرید نقدی محصولات :

روش اول : هر محصولی را که پسند کردید از طریق کانال های ارتباطی ، تلفن ، تلگرام ، اینیستا ، واتساپ و ... با ما تماس بگیرید. تا قیمت محصول و چگونگی فروش را برایتان اطلاع بدیم.
روش دوم : خرید نقدی ، ابتدا محصولی را که می خواهید. مبلغ مورد نظرش را به حساب شرکت واریز می کنید و بعد اطلاعات واریزی + اسم کامل + آدرس کامل + کد پستی + تلفن ثابت و موبایل را به شماره 09147144022 یاسین فلاح اس ام اس کنید. و یا از طریق واتساپ ، تلگرام و اینیستا هم می توانید اطلاعات واریزی و ادرس و ... اعلام کنید.

شماره کارت : یاسین فلاح اسلاملو

6396071201108339

بسته بندی :

محصول که درخواست کردین از طریق پست پیشتاز و با بسته بندی کامل استاندارد شده ارسال می شود خرید . قیمت محصول بیش از 500 هزار تومان باشد ارسال رایگان است.

مدت زمان دریافت سفارش :

از تاریخ ارسال مرسوله حداقل 2 الی 6 روزه طول می کشد. بعد از ارسال کد پیگیری محصول ارسالی رو براتون اس ام اس میکنیم تا محصولتان را از طریق پست پیگیری گنید.


راهنمای فروش بصورت عمده

همکاران موبایل فروشی که می خواهند موبایل hotwav.nokia.samsung.honor.huawei.glx بفروشن می توانند قیمت آنلاین عمده را از قسمت پشتیبانی بخواهند.
در صورتی که از قیمت های ما رازی بودید . تعداد محصول باید بیش از 5 عدد باشد تا عمده محسوب شود.

فروش عمده ما بصورت نقدی است :

اول محصولات مورد نظرتان را انتخاب میکنید .
دوم : هزینه مورد نظر را به یکی از حساب های ما واریز میکنید . بعد واریز عکس فیش ، آدرس ، اسم خودتان ، شماره موبایل و کد پستی تان را برایمان از طریق کانال های ارتباطی ارسال میکنید.
سوم : طی 3 الی 24 ساعته محصولاتان را ارسال میکنیم . و کد پیگیری ارسالی را برایتان میفرستیم.


فروش قطعات

برای موجود بودن قطعه و قیمت آن از طریق کانال های ارتباطی با ما تماس بگیرید.
قطعه فرق دارد بعضی از قطعات ورژنی هستن یعنی باید تست شود . گوشی خود را ارسال می کنید برایمان ما تست کنیم اگر تست جواب داد. خواستید همینجا تعمیر میکنیم هزینه تعمیر و هزینه قطعه را میگیریم و اگر نخواستید هردو را برایتان ارسال میکنیم خودتان تعمییر کنید.
ارسال محصولتان اگر هزینش بیش از 200 هزار تومان باشد ارسال رایگان انجام میشود. و اما اگر ارسال کردید و قطعه ای پیدا نش هزینه ارسال به عهده خود مشتری است.


تعمیرات گوشی و هزینه پرداخت

مشتری که موبایلش شکسته ، آب رفته ، سوخته و یا از لحاظ نرم افزاری مشکل مشکل پیدا کرده می تواند از طریق کانال های ارتباطی با ما در میان بگذارد . اگر قطعاتشو داشتیم راهنمایی کنیم . برای تعمیر موبایلتان را برایمان بفرستید.
بعد تعمیر هزینه مورد نظر را واریز میکنید تا گوشی تان را ارسال کنیم . توجه : اگر هزینه تعمیر بیشتر از 200 هزار تومان شد ارسال رایگان است.


خریدار hotwav اوراقی

عزیزانی که موبایل hotwav اوراقی دارند. یعنی به دردشان نمیخوره خراب شده و نمی خوان درست کنند. اگر بعضی از قطعاتشان سالم باشد خریداریم. باطری ، برد ، شاسی ، درب پشت ، تاچ و ال سی دی ، عکس و مشخصات گوشی تان را از طریق اینیستا و واتساپ ارسال کنید. تا قیمت اش را برایتان اعلام کنم.


خریدار گوشی های کارکرده

عزیزانی که گوشی کارکرده هات ویو دارند. و می خواهند بفروشن با بالاترین قیمت خریداریم. می توانید عکس و مشخصاتشو برایمان در تلگرام یا در سروش و اس ام اس بفرستین تا قیمت را اعلام کنیم .

خرید هم به این شکل

گوشی را ارسال میکنید 12 ساعت تست میکنیم اگه مشکلی نداشته باشد مبلغ را کامل واریز میکنیم به حسابتان . اگر مشکلی داشت باهم توافق میکنیم .