درباره محصولات شرکت


هدف ما جلب رضایت مشتری های عزیزمان است .

توضیحات کامل

توضیحات

تمامی محصولاتی که شرکت hotwav تولید و عرضه می کند. تمامی آنها باکیفیت و در طرح های بسیار زیبا با مشخصات بالا و پایین تولید شده است . شرکت هات ویو که در چین واقع شده از طریق تاجر های ریز درشت محصولات خود را به کشورهای دیگه ارسال می کنند.

طریقه واردات گوشی های hotwav

بحث اصلی در این که تاجر عزیز هر مدلی هر مشخصاتی هر کیفیت و رنگی که بخواهد میتواند سفارش دهد از شرکت بعد از سفارش طی مدتی تاجر محصولات خود را دریافت میکند و وارد کشور میکند این مدل گوشی ها طی سلیقه تاجر ساخته شده و وارد شده . یعنی نسبت به قیمت محصول تولبد می کنند.

گوشی های که کیفیت پایینی دارند

مثلا بخشی از گوشی های برند hotwav است که نسبت به قیمت اش کیفیت بسیار پایینی دارند . مثلا v22، x10، x11، x12، x14، x15 از نظر من اینا کیفیت پایینی دارند و ما نمیاریم این مدل هارو اما قطعات شو وارد میکنیم و داریم .


این گوشی ها قسمت آیومیایی اشان فری هستن یعنی براحتی رجستری می شوند.

کیفیت

کیفیت موبایل به چی بستگی دارد

اولا بستگی به دقت قطعات تولید شده برد دارد دوم جنس قطعات تولید شده سوم استفاده از علم جدید باعث میشود برند خود شناخته شود اما متاسفانه در در کشور ما اولین اهمیت قیمت گوشی هست .

کدام مدل های هات ویو با کیفیت است ؟

تمامی مدل ها با کیفیت به غیر از چند موردی که در قسمت بالا گفتم

آیا این گوشی نیاز مشتری را برطرف می کند ؟

بستگی به نیاز هایی که مشتری از گوشی دارد اولا برای خرید باید نیازی که از گوشی دارد را به فروشنده توضیح دهد دوم نسبت به قیمت خرید نکند با دقت خرید کند تا حداقل 80% نیازاش برطرف شود از گوشی.


برای درخواست تخفیف و راهنمایی با مدیر فروش آقای فلاح هماهنگ کنید . 09147144022 یاسین فلاح