چرا باید به سایت و شرکت ما اعتماد کنید ؟


تاریخ تاسیس سایت

طریقه فروش ما بصورت سایت :از سال 1394 شروع به کار کرده است. اگه مشکلی در محصولات یا نارضایتی مشتریان مان یا خدایی نکرده سایت کلاهبرداری مثلا اگر کسی پول واریز کرده ارسال نکردیم داشتیم مثلا شکایتی یا ... از طریق پلیس فتا پیگیری می شد و الان سایت ما نبود. تمامی محصولاتی که میفروشیم اسناد و مدارکشان را داریم در چه تاریخی برای چه کسی چه محصولی با چه قیمتی ارسال کردیم.

اصل بودن محصولات

تمامی محصولاتی که داریم یا میفرستیم کاملا اورجینال ، اصل و کاملا تست شده است و همچنین تمامی محصولاتی که وارد میکنیم از طریق گمرگ وارد کشور میکنیم .یعنی تمامی گوشی های ما رجستری هستن و دارای ضمانت 7 روزه برگشت کالا در صورتی که پلمپ گوشی و قطعات باز نشود .

چرا نشان اعتماد نداریم ؟

زمانی که من در اینترنت بودم نشان اعتمادی یا از این دسته از نماد هایی نبود و الان هم برای اعتماد مشتری ایجاد شده که فروشگاه ها میگیرن و زمانی که مشتری ناراضیه یا سرش کلاه رفته وقتی به این نماد ها شکایت میکنی کسی جواب گو نیست بخاطر همین من خودم سالم ام حلال و حرام را می دانم و بسیار پایبندم و نیازی به این نماد ها ندارم هرکسی هم مشکل داره خرید نکنه : فلاح

امکان پرداخت وجه کالا در هنگام تحویل کالا:

مشتریانی که برای خرید نقدی مشکل دارند و یا اعتماد ندارند می توانند از طریق پرداخت درب منزل (شهر ارومیه ) از ما خرید کنند . و کسانی که از شهر های دیگر هستن اگر آشنایی در شهر ارومیه دارین می توانن از ما خرید کنن.